Dr Lüleci Tesettür şampuanı

Ürün Kodu :22

 Güneş Görmeyen, Yıpranmış Saçlar İçin Yoğun Onarıcı Şampuan

164 TL 140TL
Benzer Ürünler
 
ORJİNAL ÜRÜN

Resmi web mağazası güvencesiyle.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Bu Şampuan özellikle Güneş görmeyen yıpranmış saçlar için  yoğun onarıcı çözüm ortağınız olacaktır.

1.       ) Procapil + Ozonlu Luxury Şampuan 

‘’SAÇLARINI OSKSİJENLE DOLDUR!’’
Gün boyu kapalı kalan ve gün ışığı görmeyen saçlar zamanla yıpranır, cansızlaşır ve kırılır. Havasız kalan saç derisinde ve saç köklerinde birçok problem ortaya çıkmaktadır. Özellikle bone veya türban kullanan kadınlarda; işlem görmüş saçlarda etki eden Procapil + Ozonlu Luxury Şampuan onarıcı etkisiyle güneş görmeyen saçlar için ideal bir üründür. İçerisinde bulunan değerli özlerle saç sorunlarına karşı mücadelede size yardımcı olacak ve saçlarınızı oksijenle dolduracak!

Vitamin, amino asitler ve bitkisel özütlerin birleşiminin ortak buluşması olan şampuan; paraben, tuz ve alkol içermemektedir. Bunun yanı sıra;
-Aktif etkilidir,
-Saç dökülmesini önler, saç çıkarılmasını uyarır,
-Kepek yapmaz,
-Kaşıntı yapmaz,
-Yağlanma yapmaz,
-Kırılma yapmaz,
-Krem kullanmaya gerek yoktur.

İçeriğinde bulunan Procapil ve Ozon yağı ne işe yarar?

-Propacil
Şampuan içeriğinde yer alan Propacil; bir peptid ve bitkisel özlerden meydana gelmektedir. Dökülme karşıtı olan bu içerik; ayrıca saçların daha hızlı uzamasında önemli bir etkendir. Hem kadın hem erkeklerde çok güçlü klinik sonuçlar elde edilirken, saç köklerinde gen aktivasyonu(DNA) yapmaktadır.

-Ozon Yağı
Ozon yağı derideki büyüme ve iyileştirme faktörlerini düzenleyen enzimatik sistemleri harekete geçiren doğal bir maddedir. Ozon yağı; saçlı deriye aktif oksijen verir, deri altındaki mikro kan dolaşımını arttırır, hücre oksijenlenmesi bağlı elastin ve kollejen üretimi artarak saç derisinin onarılması, yenilenmesi ve saçların oksijenle beslenerek güçlü, gür ve canlı görünmesini sağlar.Şampuan içeriğinde bulunan bitki özleri

İçerisinde yer alan doğal bitki özleriyle sağlıklı ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz. Şampuan içeriğinde; yeşil çay özütü, ısırgan otu özü, biberiye özütü, aloe Vera yaprak özütü, huş ağacı yaprak özütü, papatya çiçek özü, darı tohumu özütü, at kuyruğu bitki özü, tıbbi ada çayı özü, dul avrat otu kökü özütü, kına özü, şerbet otu özü, beyaz çay özütü bulunmaktadır.

Bu sitede, alışverişlerinize ait ödemenizi "kapıda ödeme" yöntemi ile ürün tesliminde yapabileceğiniz gibi, dilerseniz SSL güvencesi altında kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bilgileriniz 3. kişi ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Tüm işlemler 256 bit şifrelenerek ve doğrudan bankanız aracılığıyla gerçekleşmektedir. Ürünlerin teslim süreleri bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-2 iş günüdür.