Yıpranmış Saçlar İçin Yoğun Onarıcı Şampuan

Ürün Kodu :021

Yıpranmış Saçlar İçin Yoğun Onarıcı  Dr.LÜLECİ Clinical Solutions Luxury Shampoo

164 TL 150TL
Benzer Ürünler
 
ORJİNAL ÜRÜN

Resmi web mağazası güvencesiyle.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Bu şampuan,ozonlanmış natural zeytin yağının yanında,saç köklerini besleyici,saç tellerini kalınlaştırıcı,hacim kazandırıcı,ölü hücreleri temizleyici,saç kaybını önleyici çok zengin bitkisel özler,mineraller ve vitaminler içerir.İçerisinde bulunan Procabil ve Saw Palmetto sayesinde hormonların saçı zedelemesine,dökülmesine engel olur.Bu bitkisel içerikli şampuan sayesinde,doğal,güçlü ve ışıltılı saçlara sahip olacaksınız.

1.       (drluleci)Procapil + Sawpalmetto + Ozonlu Luxury Şampuan

‘’SAÇLARINI OSKSİJENLE DOLDUR!’’
Birçok kişi saç dökülmesi, kırılması ve yıpranması konusunda problem yaşamaktadır. Saç köklerinin güçsüzleşmesi zamanla saç dökülmesine neden olabilir. Sağlıklı, canlı ve gür saçlara sahip olmak isteyen kişilerin ilk olarak özenli ve doğru bir bakım yöntemi uygulaması gerekmektedir. İçerisinde bulunan değerli özlerle saç sorunlarına karşı mücadelede size yardımcı olacak ‘’Procapil + Sawpalmetto + Ozonlu Luxury Şampuan’’ ile saçlarınızı oksijenle doldurun!

Vitamin, amino asitler ve bitkisel özütlerin birleşiminin ortak buluşması olan şampuan; paraben, tuz ve alkol içermemektedir. Bunun yanı sıra;
-Aktif etkilidir,
-Saç dökülmesini önler,
-Kepek yapmaz,
-Kaşıntı yapmaz,
-Yağlanma yapmaz,
-Kırılma yapmaz,
-Krem kullanmaya gerek kalmaz.

İçeriğinde bulunan Procapil, Sawpalmetto ve Ozon yağı ne işe yarar?

-Propacil
Şampuan içeriğinde yer alan Propacil; bir peptid ve bitkisel özlerden meydana gelmektedir. Dökülme karşıtı olan bu içerik; ayrıca saçların daha hızlı uzamasında önemli bir etkendir. Hem kadın hem erkeklerde çok güçlü klinik sonuçlar elde edilirken, saç köklerinde gen aktivasyonu(DNA) yapmaktadır.

-Saw Palmetto
Saw Palmetto özellikle; hormonal etkilere bağlı saç kaybını önlemek için kullanılan bir bitkidir. Uygulandığı bölgedeki saç kökünde ve saç kökündeki yağ bezinde oluşan DHT’nin (dihidrotestosteron) oluşumunu engeller. Erkeklerde görülen saç dökülmelerinin yüzde 95’i, kadınlarda görülen saç dökülmelerinin ise yüzde 50’si DHT hormonu sebebiyle olmaktadır. Saw Palmetto; DHT’nin saç köküne zarar vermesinin önüne geçer. Bu şekilde; saç dökülmesi engellenebileceği gibi saç diplerinin sağlıklı, canlı bir görünüm elde etmesi mümkündür.

-Ozon Yağı
Ozon yağı derideki büyüme ve iyileştirme faktörlerini düzenleyen enzimatik sistemleri harekete geçiren doğal bir maddedir. Ozon yağı; saçlı deriye aktif oksijen verir, deri altındaki mikro kandolaşımını arttırır, hücre oksijenlenmesi bağlı elastin ve kollejen üretimi artarak saç derisinin onarılması, yenilenmesi ve saçların oksijenle beslenerek güçlü, gür ve canlı görünmesini sağlar.

Şampuan içeriğinde bulunan bitki özleri
İçerisinde yer alan doğal bitki özleriyle sağlıklı ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz. Şampuan içeriğinde; yeşil çay özütü, ısırgan otu özü, biberiye özütü, aloe Vera yaprak özütü, huş ağacı yaprak özütü, papatya çiçek özü, darı tohumu özütü, atkuyruğu bitki özü, tıbbi ada çayı özü, dul avrat otu kökü özütü, kına özü, şerbet otu özü, beyaz çay özütü bulunmaktadır.

Bu sitede, alışverişlerinize ait ödemenizi "kapıda ödeme" yöntemi ile ürün tesliminde yapabileceğiniz gibi, dilerseniz SSL güvencesi altında kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bilgileriniz 3. kişi ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Tüm işlemler 256 bit şifrelenerek ve doğrudan bankanız aracılığıyla gerçekleşmektedir. Ürünlerin teslim süreleri bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-2 iş günüdür.