Dr.LÜLECİ 150 ml OZON YAĞI

Ürün Kodu :023

Dr.LÜLECİ 150 ml OZON YAĞI

220 TL 220TL
Benzer Ürünler
 
ORJİNAL ÜRÜN

Resmi web mağazası güvencesiyle.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Elinizdeki bu ozon yağı,oksijen atomlarının soğuk sıkım saf zeytinyağından geçirilmesi ile elde edilmiştir.

      (drluleci) Ozon Yağı

Aktif oksijen (ozon) ile organik soğuk sıkım saf zeytinyağının birleşmesiyle ozon yağı elde edilmektedir. Ozon, süper oksijen olduğu için doğal bir güç kaynağıdır ve dermatolojik, kozmetik ve ağrılı medikal sorunların tedavisinde kullanılmaktadır.

Ozon yağının tedavi sürecinde etkileri
Ozon yağı; eklem ağrıları, nöropatik ağrılar, sedef hastalığı, pişik, parmak mantarı, hemoroit, güneş yağı, böcek ısırığının yanı sıra; kas ağrıları, ciltte pullanma, yaşlanma, akne egzema, selülit ve kuru deriye karşı olan etkileri sebebiyle tedavi sürecinde yararlanılan etkili bir üründür.

Ozon yağı ne işe yarar?
Cilde büyük oranda oksijen sağlayan vederi altında mikro sirkülasyonu arttıran ozonlanmış yağ; cildin onarılması, yenilenmesi ve canlı görünmesinde oldukça etkilidir. Ayrıca ozon yağı; antioksidan sistemleri etkinleştirerek derinin en alt katmanlarına kadar ulaşmaktadır. Cildin doğal iyileşme gücünü tetikleyerek ağrıları keser ve cilde yenilik, canlılık kazandırır. Bunun yanı sıra; yaşlanma sürecine hücresel düzeyde antioksidan enzim salınımını arttırarak müdahale etmektedir.  Kas eklem ağrıları ve nöropatik ağrılarda etkili olan ozon yağı; tedavi süreçlerinde destekleyici bir rol üstlenen doğal bir üründür.

Bu sitede, alışverişlerinize ait ödemenizi "kapıda ödeme" yöntemi ile ürün tesliminde yapabileceğiniz gibi, dilerseniz SSL güvencesi altında kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bilgileriniz 3. kişi ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Tüm işlemler 256 bit şifrelenerek ve doğrudan bankanız aracılığıyla gerçekleşmektedir. Ürünlerin teslim süreleri bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-2 iş günüdür.