Wellozone KERATİNLİ Saç Serumu-Ampul

Bitkisel Bakım Kompleksi

Ürün Kodu :0003

Wellozone KERATİNLİ Saç Serumu-Ampul Wellozone Keratinli Saç Serumları Prof. Dr. Nurettin LÜLECİ tarafından geliştirilmiş Sağlık Bakanlığı onaylı, ozon yağı, Keratin ağırlıklı, saç dökülmesini önleyici ve saç çıkımını provoke eden klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış bitkisel aktiflerin, aminoasitlerin ve B vitaminlerinin doğal bir kombinasyonudur. Bu aktifler Vegan özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. KERATİN Keratin saçımızda var olan ve saçımız için oldukça önemli olan saç özümüzdür. Ancak zamanla saçlarımızdaki keratini yitirebiliriz. Keratin eksikliği erken yaşta saçların dökülmesine sebebiyet verir. Uygun olmayan şampuanlar, saç kremleri ve saç ürünleri kullanıldığında saçlardaki keratin içeriğinin tükenmesine saçların kurumasına neden olur. Yine Saç rengini açtırmak, sık sık saç boyamak, saçları sürekli olarak düzleştirmek veya maşa yapmanın yanı sıra fön çektirmek saçların kısa sürede yıpranmasını ve saçta doğal olarak bulunan keratin maddesinin kaybolmasına neden olur. Saç dökülmelerinin yanı sıra öbek öbek kopmalar meydana gelir. Saçlar oldukça zor taranır. Wellozone saç serumlarında kimyasal içeriğin bulunmaması ve Keratin eklenmesi, hasar görmüş saçları düzeltmek ve erkenden dökülen saçların tekrar çıkmasını uyarmak için gereklidir. Keratin saçınızın şeklini ve hacmini korumasına yardımcı olur. İçeriğine keratin eklenmesi saçlar için koruyucu bir kılıf oluşturur. Saçın daha parlak ve ipeksi bir görünüm kazanmasını temin eder.

TL 149TL
Benzer Ürünler
 
ORJİNAL ÜRÜN

Resmi web mağazası güvencesiyle.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Wellozone KERATİNLİ Saç Serumu-Ampul

Wellozone Keratinli Saç Serumları Prof. Dr. Nurettin LÜLECİ tarafından geliştirilmiş Sağlık Bakanlığı onaylı, ozon yağı, Keratin ağırlıklı, saç dökülmesini önleyici ve saç çıkımını provoke eden klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış bitkisel aktiflerin, aminoasitlerin ve B vitaminlerinin doğal bir kombinasyonudur. Bu aktifler Vegan özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

KERATİN

Keratin saçımızda var olan ve saçımız için oldukça önemli olan saç özümüzdür. Ancak zamanla saçlarımızdaki keratini yitirebiliriz. Keratin eksikliği erken yaşta saçların dökülmesine sebebiyet verir. Uygun olmayan şampuanlar, saç kremleri ve saç ürünleri kullanıldığında saçlardaki keratin içeriğinin tükenmesine saçların kurumasına neden olur. Yine Saç rengini açtırmak, sık sık saç boyamak, saçları sürekli olarak düzleştirmek veya maşa yapmanın yanı sıra fön çektirmek saçların kısa sürede yıpranmasını ve saçta doğal olarak bulunan keratin maddesinin kaybolmasına neden olur. Saç dökülmelerinin yanı sıra öbek öbek kopmalar meydana gelir. Saçlar oldukça zor taranır. Wellozone saç serumlarında kimyasal içeriğin bulunmaması ve Keratin eklenmesi, hasar görmüş saçları düzeltmek ve erkenden dökülen saçların tekrar çıkmasını uyarmak için gereklidir. Keratin saçınızın şeklini ve hacmini korumasına yardımcı olur. İçeriğine keratin eklenmesi saçlar için koruyucu bir kılıf oluşturur. Saçın daha parlak ve ipeksi bir görünüm kazanmasını temin eder.

Ozon Yağı

Ozon yağı, soğuk sıkım saf zeytinyağına uzun süre ozon (aktif oksijen) emdirilerek elde edilir. Bu Ozon yağının bitkisel aktiflerle kombinasyonu sinerjik etkili bir formülasyon oluşturur. İçerdiği bitkisel aktifler, dermatolojik ve kozmetik alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Süper oksijen taşıyan ozon yağının bu formülasyonu saça uygulandığında, kılcal damarlarda kan akımı artmakta ve hücre oksijenizasyonu maksimize olmaktadır. Bu mekanizma ile saç yapımından, üretiminden sorumlu follikül hücreleri uyarılmakta kademeli bir onarım süreci tetiklenerek folliküllerden saç üretimi oluşmaya başlamaktadır. Saç ve saçlı deride neden ne olursa olsun eğer hücrelere yeterli oksijen girmiyorsa diğer tüm katkılar, tedaviler boşa gitmeye mahkümdür. Aktif oksijen içeren ozon yağı, saç ve saçlı deride oluşan iyileşmelerin ortak bileşenidir. Keratin, folik asit, biyotin gibi yeniden yapılandırıcı temel maddeler, ozonun varlığında etkilerini katlayarak gösterirler. Prof. Dr. Nurettin Lüleci tarafından geliştirilen bu üründe doğal, etkin sertifikalı bitkisel aktifler kullanılmıştır.

 

Keratinli Ampul İçeriğinde bulunan aktifler

AQUA  

PROPYLENE GLYCOL      

PHENOXYETHANOL       

CAPRYLYL GLYCOL         

PARFUM

ALOE BARBADENSIS LEAF JUİCE                                         ALO VERA EXTRAKT

BETULA ALBA LEAF EXTRACT                                             DUT YAPRAĞI EXTRAKTI

CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT                     PAPATYA ÇİÇEĞİ EXTRAKTI

PANICUM MILIACEUM SEED EXTRACT                               DARI TOHUMU EXTRAKTI

EQUISETUM ARVENSE EXTRACT                                         AT KUYRUĞU OTU EXTRAKTI

SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT                                     ADA ÇAYI YAPRAĞI EXTRAKTI

URTICA DOICA LEAF EXTRACT                                            ISIRGAN OTU YAPRAĞI EXTRAKTI

CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT                                    YEŞİLÇAY YAPRAĞI EXTRAKTI

ARCTIUM LAPPA LEAF EXTRACT                                         DUL AVRAT OTU EXTRAKTI

LAWSONIA INERMIS EXTRACT                                           KINA OTU EXTRAKTI

HUMULUS LUPULUS EXTRACT                                            ŞERBETCİ OTU EXTRAKTI

CALCIUM PANTOTHENATE                                                 B 5 VİTAMİNİ

BIOTİN                                                                                     B 7 VİTAMİNİ

NIACIN                                                                                     B 3 VİTAMİNİ

FOLİK ACİD                                                                                B  9 VİTAMİNİ

MALIK

ACID

HUMIK ACID

BENZYL SALCYLATE                                               

HEXYL CINNEMAL

AQUA/WATER-BUTYLENE GLYCOL

PANTHENOL -PROPYLENE GLYCOL

PELVETİA CANALİCULATA EXTRACT

LAMİNARİA DİGİTATE EXTRACT

KERATİN

XANTHAN GUM

PARFM

HEXYL CİNNEMAL

BENZEYL SALCYLATE

Bu sitede, alışverişlerinize ait ödemenizi "kapıda ödeme" yöntemi ile ürün tesliminde yapabileceğiniz gibi, dilerseniz SSL güvencesi altında kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bilgileriniz 3. kişi ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Tüm işlemler 256 bit şifrelenerek ve doğrudan bankanız aracılığıyla gerçekleşmektedir. Ürünlerin teslim süreleri bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-2 iş günüdür.